De Tempel der Presentie

Flower_Scroll.gif

De
Robijnen
Kelk
Bezoekingen

Volume 1,   Nummer 1  
De Maha Chohan   1996

Geachte Student van het Licht,

Het is voor lange tijd Mijn verlangen geweest de aflevering van een regelmatige communicatie met u in te stellen in de vorm van een brief, zodat Wij een minder formele gelegenheid hebben de noden te bespreken die u heeft bij het volgen van het Pad. IK BEN de Maha Chohan. Ik groet u met de Liefde van Mijn Hart opdat Ik een begeleidend Licht en Baken van de Heilige Geest mag zijn, voortvloeiend op deze bladzijde voor u om in uw hart en geest op te nemen, om alles wat gezegd is te ankeren en te assimileren, totdat het u geheel eigen wordt. In de loop van de volgende weken zullen Wij met Kosmische Wet beginnen en hoe u deze Kosmische Wet in uw dagelijkse activiteit kunt integreren.

Ons eerste discussiepunt is Liefde. Liefde komt van vele kanten. Het komt in de vorm van de liefde van de moeder en de vader voor het kind, liefde van het kind voor de moeder en de vader, de liefde voor de baan, de liefde voor uw omgeving, uw woning. Dit zijn allemaal prachtige uitdrukkingen van liefde. Maar, geliefde harten, de grootste Liefde die u ervaren kunt is de Liefde van uw eigen IK BEN Presentie, uw Werkelijke Zelf. Mensen spreken tegenwoordig over “uzelf liefhebben.” Het is tamelijk gewoon geworden deze uitdrukking te horen. Maar Ik zeg u, zij begrijpen niet wat uzelf liefhebben betekent. U als studenten zult weten wat het betekent tegen de tijd dat wij klaar zijn, indien u het niet reeds weet.

U hebt het openen van uw hart voor een vreemdeling ervaren. U weet hoe goed het voelt wanneer die vriendelijkheid is ontvangen en die persoon iets terug doet. Het is even gemakkelijk zich met uw IK BEN Presentie te onderhouden. U opent uw hart. De Liefde vloeit binnen van uw Presentie. En van uw hart terug naar uw Presentie vloeit de liefde van uw hart op haar beurt, een vloed van Licht en Liefde scheppend in de vorm van een acht.

Dat is niet zo moeilijk voor te stellen, nietwaar? Waarom gebeurt het dan niet vaker? Waarom is dit niet een deel van uw activiteit van iedere dag? Waarom geeft u geen liefde, zelfs in de moeilijkste situatie, op uw werk? Bent u bang uw hart te openen? In Ons Dictaat eerder vandaag spraken Wij over vrees. De vrees voor het onbekende, vrees voor het maken van die vrije wil beslissing om de beweging van het Licht te volgen. Of openen wij ons hart niet omdat wij zelfzuchtig zijn, omdat wij bang zijn dat indien wij liefde weggeven, het niet terugkeert? Omdat niemand op gelijke wijze iets terug zal geven?

Geliefden, iedere keer dat u liefhebt, zelfs wanneer het niet aanvaard is, zelfs wanneer het vertrapt is, beschimpt of bespot, is het niet verspild. Het blijft niet onopgemerkt. Het is opgetekend, geliefden, in uw Causale Lichaam van Licht. Indien u in een persoonlijke relatie betrokken bent waarin u voelt dat de liefde die u geeft niet wordt aanvaard, wees niet bezorgd. Ga door lief te hebben. Want zelfs wanneer deze persoon voort gaat in zijn/haar eigen levenscycle, die liefde die u hebt gegeven gaat automatisch naar uw Tweeling Vlam, waar die Tweeling Vlam ook is.

Zo ziet u dat liefde niet verspild is. En wanneer wij niet oefenen lief te hebben, oefenen liefde te geven, dan weten wij niet, wanneer wij uiteindelijk onze Tweeling Vlam ontmoeten, hoe lief te hebben. De eerste plaats om te oefenen, dierbare harten, is met uw IK BEN Presentie, omdat de liefde die u geeft en terug ontvangt van uw Presentie vermeerderd en vergroot zal worden door ieder deel van uw leven, door iedere relatie. En u kunt ook de warme gloed van God’s Liefde voelen, zelfs wanneer op het fysieke niveau uw liefde voor een ander is verworpen. Het belangrijkste ding dat Ik bij u kan achterlaten is het feit dat geen liefde verspild is. Geen liefde blijft onopgemerkt en geen liefde is zonder de vibratie van God.

Want God is inderdaad Liefde. Chamuel en Charity, de Aartsengel en Archeia van de Liefdesstraal, zijn vooral de belichaming van God Liefde door Hun Engelachtige Dienst. En Hun Engelen staan gereed met vleugels van mooi roze om uw liefde te ontvangen en het te delen waar, wanneer en met wie u ook maar verlangt. U kunt niet te veel liefhebben. Zoiets bestaat niet wanneer het oprecht is. Wees dus niet bevreesd lief te hebben.

U zou verbaasd kunnen zijn hoe wondervol het leven kan zijn wanneer het geleefd wordt met een ononderbroken vibratie van Liefde. Het is de grootste gift van uw IK BEN Presentie. Het is de voedende Liefde, dagelijks uitgegoten via uw Kristallen Koord. Omarm het! Open uw hart! Los alle hardheid van hart op met de Violette Vlam. All de kleinzielige argumenten en zelfzuchtige denkbeelden die rondzweven in uw wereld zijn niets anders dan menselijke schepping. Zij blokkeren de stroom van liefde. En voor hen onder u die denken dat het niet mannelijk is, of dat u geen kracht uitstraalt met deze trilling van Liefde, Ik zeg u, u bent dwaas—want de grootste kracht komt met de grootste Liefde. De Liefde van God is louter kracht. En de echte Kracht van de Wil van God is louter Liefde, vraag het maar aan El Morya. Hij zal het u vertellen.

Ik hoop dat u gedurende deze week Mijn woorden ter harte zult nemen. Indien noodzakelijk, herlees deze brief dagelijks om uzelf er aan te herinneren, totdat het een gewoonte wordt de Liefde in uw hart te voeden, want Wij hebben veel Kosmische Wetten te behandelen en te bestuderen, maar zij vallen allemaal plat indien ze niet bezield zijn met Liefde. Niets anders is van belang zonder Liefde.

Ik wens u een goede avond! Ik verwelkom iedere vluchtige opmerking van uw hart. Daar Ik uw hart op het Mijne gedrukt voel, en omgeven door uw liefde voor Mij, mag Ik Mij werkelijk met uw bezorgdheden, uw noden bezighouden. Ons doel en Onze missie is niet de vergroting van het proces van deze communicatie, of het opbouwen van een persoonlijk navolgen. Wij zijn hier om u van Dienst te zijn. Om Dienst te verlenen waar nodig. Wij houden van u! En nu u een beetje meer weet over Liefde, hoop Ik dat u de ware natuur van Onze Liefde zult begrijpen en hoe ver reikend die Liefde van het Opgevaren Meester Octaaf is. Het is voor u om het te ontvangen.

Tot de volgende week..
Ik dank u!

De Maha Chohan

 

Inhoudsopgave voor de Robjnen Kelk Bezoekingen

Inhoudsopgave voor de Robjnen Kelk Bezoekingen

 

Dutch Translation
Copyright © 2007 De Tempel der Presentie ® - The Temple of The Presence ®

http://www.TempleofThePresence.org/dutch