De Tempel der Presentie

De Godin der Vrijheid
11 September, 2001

"VRIJHEID MAG DAN WEL ZIJN AANGEVALLEN, MAAR VRIJHEID HOUDT STAND EN ZAL BLIJVEN STANDHOUDEN IN HET LAND!"

Ik, the Godin der Vrijheid, steun jouw gelegenheid om je bezig te houden met de keuze uit vrije wil om het Licht van God aan te roepen. Wil je niet gaan zitten terwijl ik de wereld, en de Lichtdragers er op, toespreek?

Juist vandaag zijn we getoetst op de rots, de grondvesting van de Vrijheid’s Vlam van de Verenigde Staten. Ik zeg Wij, geliefde, want Wij – de Opgevaren Meesters – staan aan je zijde overal op aarde wanneer ook maar mogelijk om wat voor energie dan ook, groot of klein, die is gericht tegen jouw levensstroom, latent te houden. Dit is niet onze positie die alleen betrekking heeft op het volk van de Verenigde Staten, maar op jullie allemaal die de Vrijheid liefhebbende volkeren zijn, overal ter wereld. Waar je ook leeft, daar steun ik jouw Vrijheid om te verkiezen te doen wat juist is en om God-in-Actie te worden!

Terwijl een deel van New York dichtbij het standbeeld dat dient als mijn focus, vernietigd is en tot puin is geslagen, ik verzeker je, terrorisme heeft het Spirituele Focus van mijn Licht dat altijd aanwezig is, niet vernietigd. Begrijp, geliefde, dat hoewel er nog steeds grote chaos en confusie heerst, hoewel er een groot verlies of leven is geweest, er deze nacht ook een Grote vrijgave van Licht is. Alles is niet verloren! Geef je niet over aan een houding van verslagenheid, hoe zwaar de strijd ook mag schijnen, of je zou de grootste strijd van allemaal kunnen verliezen! Want dit geweld, verschrikkelijk als het schijnt, is slechts een schermutseling op het scherm van het leven.

Wij vinden elke Levensstroom die door dit cataclysme getroffen is, zeer dierbaar. Onderwerping aan terrorisme in welke vorm dan ook, heeft geen plaats op het Pad tot voortdurend meesterschap voor één enkele van de Zonen en Dochters van God. Deze gebeurtenis moet niet worden gezien als een beproeving door ons geregeld of toegestaan. Beproevingen kunnen gewonnen worden en initiaties kunnen met goed gevolg doorstaan worden onder veel minder zware omstandigheden.

Ik spreek nu namens het Karmisch Bestuur. Ja, we hebben geweten dat deze opbouw van negativisme aan het opdoemen was. Maar, als met alle gevallen waarin mensheid’s vrije wil is betrokken, het is altijd onduidelijk tot op het allerlaatste moment, precies wanneer, waar of hoe zo’n uitbarsting zou kunnen gebeuren. Ondanks al onze inspanningen met jullie, de Zonen en Dochters Gods op aarde, rust het nog steeds op de gezamenlijke besluiten op basis van vrije wil, die iedere dag door de gehele mensheid genomen worden, om te beslissen waar en hoe de balans gehouden kan of zal worden.

De recente komst van God Harmonie heeft een grote hoeveelheid verlies, in betrekking tot deze aanvallen, gematigd. Het verlies van leven in overgang is inderdaad groot geweest, tijdelijk de vervulling van het Goddelijk Plan voor vele Levensstromen onderbrekend. Desalniettemin, er is geen vergelijk tot de ernst van wat gebeurd zou kunnen zijn indien God Harmonie de aarde niet had bedekt met een deken van de straling van Harmonie en met de grote druk van het Licht van zijn Hart en van de Grote Centrale Zon. Amerika zou een veel groter verlies ervaren hebben zonder zijn Licht. Begrijp, geliefde, dat waar mogelijk het Karmisch Bestuur Dispensaties verleent van buitengewone hoeveelheden Licht om grotere cataclysmen, die in het land zouden kunnen voorkomen, te verzachten.

Onze Tussenkomst vereist echter dat jullie, als trouwe Zonen en Dochters van God, de Vlam in je Hart onderhoudend en Het Heilige Vuur aanroepend, voorwaarts moeten stappen met Kelken hoog geheven en jullie moeten die Vlam aanroepen. Het is waar dat er overal ter aarde mensen zijn die ook hun toortsen hoog opheffen, hoewel zij het niet weten. Veel van zulke onontwaakte toegewijden wachten nog steeds op bewuste herkenning van de Waarheid, die zij alreeds in hun Harten kennen. Zij kennen de volheid van de Devotie en spirituele Disciplines nog niet, waaraan zij in beperkte mate instinctmatig deelnemen.

Op het geschikte moment in de toekomst zal er een gelegenheid zijn voor veel van deze Levensstromen om tot een volle, wakkere gewaarwording van hun God Werkelijkheid te komen. We wachten de dag af dat de toegevoegde druk van hun toepassing de gezamenlijke inspanning van diegenen van jullie die reeds onder de baldakijn van deze, de Opgevaren Meester’s uiterlijke Activiteit op aarde, de Tempel der Presentie, zal versterken.

We begrijpen goed hoe intens het zware gevoel van verlies en afscheiding van geliefden zich kan drukken op de mentale en emotionele lichamen van iedereen die door deze gewelddadige en plotselinge verandering zijn geraakt. Door de Troost Vlam van de Heilige Geest uit te breiden, heeft de Maha Chohan de volheid van zijn Liefde deze middag vrijgegeven, terwijl jullie bezig waren de aanroepingen te doen. Zijn instructie dat je het Licht uitbreidt tot buiten je persoonlijke ruimte in iedere aanroep die je doet, en dat je die slapende Lichtdragers insluit die niet weten hoe een aanroep te doen, is een belangrijk onderdeel van het Werk dat je kwam te volbrengen.

Weet dat als een resultaat van je aanroepingen en decreten, velen de onmiddellijke verlichting van hun gevoel van bedrukking ontvingen, en in plaats daarvan vonden zij het Licht van de Maha Chohan. Zij kennen zijn uitstraling al goed, of zelfs zijn persoon, want zij kennen de Adem van Leven.

Weet, geliefde, dat Wij voortdurend waakzaam staan met al de Chohans van de Stralen, met Machtige Hercules en met alle Elohim, om de balans te houden tegen zulk terrorisme, wanneer de Grote Wet het ook maar toestaat. We begrijpen ook dat er een zekere zuivering plaats vindt voordat grote vrijgaven van Licht in de aarde plaats kunnen vinden. Dit is niet onze keus, geliefde. Het is een onpersoonlijke actie van Kosmische Wet. Het is een deel van de onveranderlijke Wet van oorzaak en gevolg, die all het leven overal bestuurt. Desalniettemin, onze grootste gelegenheid om zo’n zuivering te verzachten vindt plaats, wanneer trouwe studenten van het Licht met opgeheven Kelken en Harten van Vuur, toegewijd het Licht aanroepen. Dit laat de grootste en hoogste weg van opbouwende verandering toe, door de God Meesterschap van de Wetenschap van het Gesproken Woord.

Weet daarom goed, geliefde, dat het inderdaad een geweldige gebeurtenis is, waanneer een Lichtdrager verkiest zich bij de gelederen van de Toortsdragers van de Tempel aan te sluiten. Deze orde is niet alleen maar een sociale organisatie waar studenten in en uit gebeds diensten glippen elke keer wanneer zij hun vier lagere lichamen gemasseerd willen hebben door het Licht. Het Ambt van Toortsdrager duidt voor de Hiërarchie je bereidwilligheid aan de regelmaat en verantwoordelijkheid op je te nemen om vast te houden aan alles waar de Opgevaren Meesters heden ten dage in de aarde voorstanders van zijn – niet alleen maar teder terug starend naar de gloriedagen van weleer. Het betekent dag na dag actief deelnemen in het Licht; Ons Licht wórden en dan een luisterend oor houden naar je eigen God Presentie en die definitieve Vereniging met je Presentie smedend.

We spreken streng wanneer gebeurtenissen van deze cataclysmische aard op de aarde plaatsvinden. Weet goed dat We het anders zouden willen hebben indien er andere middelen voor ons open zouden staan. Ik vraag je aandacht voor deze meest kritieke onmisbare bijstand die geheel en al van jullie afhangt, onze geVncarneerde studenten waar dan ook. Daarom is het een verplichting voor al de Lichtdragers die van de Leringen van de Opgevaren Meesters weten, zich te galvaniseren in een gearrangeerde en verenigde inspanning. Door gezamenlijk op te treden als Toortsdragers in ondersteuning van ons huidige instrument om de mensheid rechtstreeks te bereiken – namelijk de Tempel der Presentie – stel je ons Groot Licht in staat in de grootst mogelijke hoeveelheid in de aarde uit te vloeien.

Met het overlijden van onze vorige Boodschappers hebben velen die zichzelf studenten van de Opgevaren Meesters noemen, evenals hun leiderschap, een nogal dogmatische houding van superioriteit en kortzichtigheid aangenomen die heeft geleid tot onrechtmatig gekibbel en daaruit voortvloeiende zwakheid in de interne zaken van deze Activiteiten. Iedere voorgaande Activiteit heeft zich zonder uitzondering vastgeklampt aan de notie dat hun Boodschappers de laatste waren die we ooit zouden ondersteunen. Ieder op zijn beurt heeft zich pijnlijk vergist. Het is tijd voor jullie in voorgaande Activiteiten je menselijke meningen opzij te zetten over wat Wij, de Opgevaren Meesters, gekozen hebben te doen in onze grotere Wijsheid. Je veronderstelling is volledig verkeerd en daarom des te meer tragisch. Geef je breekbare menselijke meningen over aan je eigen God Presentie, sta Ons toe te beslissen en laat ons Licht stromen. Want Wij, de Opgevaren Meesters en vooral het Karmisch Bestuur vinden dat het de hoogste tijd is voor alle erkende Opgevaren Meester studenten zich te verenigen onder dit Onze Banier en het Licht van God aan te roepen als Één Lichaam in de Tempel!

Let goed op! Wij weten waarover we spreken! Want de verharde lijnen van verdeling en afscheiding in de voormalige Activiteiten van de Opgevaren Meesters zijn niet gezond in het land. Mensen in de Tempel hebben herhaaldelijk de Olijftak van verzoening uitgereikt en deze is keer op keer geweigerd! Het Karmisch Bestuur zal deze ongoddelijke geest van exclusiviteit en superioriteit niet langer sanctioneren! Niet wanneer jullie jezelf als Onze Leerlingen beschouwen.

Indien onze help voortdurend wordt geweigerd, zal er een ontbinding zijn van de rangen van deze Activiteiten en zullen zij niet langer bestaan. Want we verlangen dat al onze studenten gegalvaniseerd worden tot ons Licht wanneer we het vrijgeven voor een Goddelijk Doel en voor de Verlossing van de kleintjes die de zwaarte van de omstandigheden die hen omringen niet kennen en die in tevredenheid anderen voor hen laten denken en deze zaken voor hen laten beslissen.

Weet goed, geliefde, dat indien jullie jezelf zouden blijven afscheiden van Onze Activiteit – waar we actief zijn vandaag, niet in het verleden – het slechts een kwestie van tijd is totdat je eigen God Presentie zal verkiezen het Licht en de energie van je Levensstroom in een andere richting te leiden om je uit de problemen te houden. Want je zou beter af zijn een persoonlijk Pad te smeden dan anderen te ondersteunen die uit hun weg gaan om Onze Aanwezigheid te weerleggen en ontkennen. Deze weg leidt slechts tot verdere negativiteit.

We hebben lang langs de zijlijn gestaan, niet een enkel woord sprekend dat was berekend om wie dan ook te verwarren, maar de innerlijke actie van de Wet toelatend terug te keren tot het beginpunt en te bloeien als het Christuslicht van Verlichting door de Hart chakras van de studenten van de oude garde, met de ontluikende gewaarwording van de Aanwezigheid van de Opgevaren Meesters hier. Gezien de huidige planetaire condities echter, duurt het komen van dit ontwaken te lang. In plaats daarvan, een diep gezeten weerspannigheid en langdurige droogte van ware Opgevaren Meester Straling voorkomt dat dat ontwaken volgens het juiste tijdschema kan gebeuren.

Daarom spreek ik tot jullie die deel uitmaken van de IK BEN Activiteit – jullie eigen Geliefde Godfre heeft jullie een erfenis van Licht nagelaten, evenals Geliefde Lanello ten behoeve van de geliefde studenten van de Summit Lighthouse. Nu is de tijd voor jullie om dat Licht aan te roepen tezamen met Onze voorhoede Opgevaren Meester Activiteit waarmee we heden ten volle bezig zijn. Het is tijd voor jullie te ontwaken tot het begrip van het inwonende Licht dat vrijgegeven zal worden van juist dit altaar.

Begrijp dat met het komen van de Manu Yuga, de Manus van de verschillende Wortelrassen van plan zijn een grote hoeveelheid Kosmisch Licht en Leven tot die Levensstromen te richten, die zich direct met hun Harten verbinden. Dit is de reden voor de grote omvang en intensiteit van Licht wanneer zij de aarde naderen. Want de galvaniserende Magneet van de Hartvlammen verbonden met hun Kosmische Harten maakt de planetaire Stromingen die ook direct met hen verbonden zijn, sterker en verschuift ze. Wanneer de Manus aanwezig zijn voor de formele Conferentie die elk kwartaal wordt gehouden, en hun Instructie geven in dit Hart Centrum, weet dat gedurende de gehele twaalf daagse cyclus de vrijgave van Licht inderdaad groot is en het vereist dat alle Lichtdragers der aarde een groter dan normale balans houden.

Het Karmisch Bestuur is bezig de weg voor te bereiden. We hebben de dispensatie goedgekeurd om deze komende vrijgave plaats te laten vinden gedurende deze tijd in de wetenschap dat deze duisternis, voortgekomen uit het zaad van verschrikking, naar het oppervlak gebracht moet worden en uitgewist, en ophouden te bestaan. Begrijp, geliefde, dat om voor Vrede werkelijk te regeren in het land, We meer bewuste leerlingen moeten hebben die begrijpen dat er een goede en verkeerde benadering is om te voorkomen dat zo’n vernietiging doorbreekt in het fysieke.

Het is belangrijk dat de Lichtdragers hun verantwoordelijkheid aanvaarden om de Blauwe Vlam van Bescherming aan te roepen en om dat Licht voortdurend krachtig aan het uitstralen te hebben om het land te beschermen. Verwacht niet dat alles verzacht zal worden wanneer je niet voldoende Licht aanroept dat noodzakelijk is voor ieder gegeven uur.

We zeggen niet dat je de aanroepingen moet geven omdat je bijgelovig of vreesachtig bent. Toch moet er het ontsteken zijn van de Vuren van jullie Harten, ontbrandend met de Harten van de Opgevaren Meesters, het Engelen Koninkrijk en de Kosmisch Wezens, en zeer speciaal het opreiken naar je eigen God Presentie en het teweegbrengen van de vrijgave van het Licht door middel van je aanroepingen. Zoals altijd is er een goede en een verkeerde manier om de aanroepingen te doen. Er zijn mensen die ertoe geleid waren de aanroepingen met een schelle, veroordelende of vreesachtige spanning te doen.

We zeggen tot iedereen: “Zet opzij wat je dacht te weten en begin opnieuw de Leringen van de Opgevaren Meesters van voren af aan te leren. Leer de ware geest en actie wanneer je het Licht van God aanroept. Laat je niet eeuwigdurend voortdrijven over oude paden eenvoudig omdat deze de enige zijn die je kent. Er is zoveel meer te ontdekken.” We zullen voortdurend verfijnen en onderwijzen en we zullen diegenen van jullie die willen luisteren een veel groter begrip van Kosmische Wet ontsluieren dan ooit is aangeboden in het land.

Binnen de stad New York is veel verwarring, vrees en beven. Het is belangrijk voor de Toortsdragers van de Tempel – en die Lichtdragers die hen wensen te vergezellen – hun voortdurende vigilies tot de Violette Vlam te geven om gedurende de kritieke komende weken en maanden door te gaan en deze stad en heel Amerika te bedekken met je speciale aanroepingen van de Violette Vlam, om alles wat heeft plaatsgevonden te verteren. Anders zal de optekening van deze tragische gebeurtenissen op het astrale vlak blijven rondhangen als een magneet voor vrees die over de aarde uitstraalt. Voor zover de Verenigde Staten de allerbelangrijkste exponent van Vrijheid voor de aarde is, die karmische optekening moet getransmuteerd worden, verdwenen zijn en vlug!

Het is de verantwoordelijkheid van hen die weten hoe de Violette Vlam aan te roepen deze Vlam aan het werk te zetten, hetgeen de Heilige Engelen van Zadkiel’s Schare toelaat meer Violet Vuur vrij te geven en te waken over de verscheurende golven van vrees totdat het gestild is in mannen, vrouwen en kinderen wiens emotionele en mentale lichamen voortdurend tweedracht uitzenden op het scherm des levens. Het is niet genoeg om je aanroepingen slechts gedurende één dag te maken, want zulke momentums van angst en vrees worden voortdurend opnieuw van dezelfde kwaliteit voorzien door de meerderheid van individuen, totdat genezing heeft plaatsgevonden.

Wij waken voortdurend over al de Lichtdragers der aarde, terwijl we trachten te voorzien in de onmiddellijke behoefte van elk uur voor het grootste goed en de uitbreiding van het Licht op aarde. We weten wat er vereist zal zijn om een Gouden Eeuw binnen te brengen. Men zou kunnen zeggen dat dit, Onze Inspanning met jullie, het grote experiment is. Saint Germain is altijd de Grote Alchemist geweest. Toen Hij Zijn Plan presenteerde – niet alleen aan het Karmisch Bestuur maar ook aan de Kosmische Raden – waren er Opgevaren Meesters die het niet mogelijk achtten op dit ogenblik. Maar na een nader onderzoek van de Causale Lichamen van deze Lichtdragers die reeds in incarnatie zijn, en van hen die op het punt staan te incarneren in volgende decades, was er besloten dat Saint Germain’s Dispensatie voorwaarts zou moeten rollen met de snelheid van Licht. Want het was waarlijk mogelijk. Maar mogelijkheden en Gelegenheden vereisen Standvastigheid en meedogenloze Vastberadenheid om hen manifest te maken.

Met het verlopen van tijd en het onvermijdelijke wisselen van de wacht van Boodschappers, onze voorgaande Activiteiten op aarde hebben niet alles tot stand gebracht wat zij gekund zouden hebben. Het is tijd de cyclus te stoppen die het hebben van nieuwe Activiteiten noodzakelijk maakt omdat de oude organisaties de volgende Boodschapper niet kunnen of willen erkennen. Door het bewuste en erkende verlangen van deze, onze huidige Boodschappers, is er in het weefsel van alle Toortsdragers het vreugdevolle inzicht geweven dat deze keer de Deelneming der Opgevaren Meesters en het Leiderschap in hun eigen Activiteit zal voortduren.

De Boodschappers hebben een vrijmoedig, rijp Geloof in de Toortsdragers teweeg gebracht dat Saint Germain niet zal falen Boodschappers te toetsen, trainen en zalven om in deze Activiteit te dienen in de toekomst, op de manier dat Hij en Wij raadzaam achten. Wij zijn vastbesloten dat toekomstige generaties Lichtdragers deze nalatenschap van ononderbroken continuVteit zullen erven en de mogelijkheid om vierkant op jullie huidige werken en opofferingen te bouwen! We hebben reeds zo’n grondslag van begrip vastgelegd via het wettelijke geraamte van de Tempel.

Weet goed, geliefde, dat onze plannen voor de Tempel der Presentie de hele weg tot de Gouden Eeuw reiken. Dat is hoe ver onze huidige dispensatie gaat. Wees niet kortzichtig. Beperk jezelf niet, wanneer je je incarnatie verlaat door de overgang naar Hogere Octaven van Licht, om slechts te ontdekken: “O, ik heb een vergissing gemaakt. Ik heb geen wijs inzicht gebruikt. Wat was verkeerd? Waarom voelde ik de Vibratie en Presentie van de Meesters niet?”

Er zijn vele redenen waarom. Op de allereerste plaats, waar er ook maar een rigide geesteshouding voortduurt, wordt het een gekristalliseerde weerspannigheid van de vleselijke geest die hardnekkig weigert in de Vlam te gaan. In deze omstandigheid is er geen hoeveelheid Licht dat, of een van de Opgevaren Meesters die rechtstreeks binnen centimeters van je Levensstroom staat, die in staat zal zijn getuigenis af te leggen van de Presentie van Licht, omdat die weerspannige substantie precies de opening van de Hart Vlam blokkeert die zou herkennen dat het Pad, dat men heeft aanvaard met zo’n overtuiging, niet de Waarheid is.

Het vereist de stille kleine stem, sprekend binnen een Hart dat er op gespitst is zich tot de volheid van God’s Waarheid te openen; een Hart dat niet alleen Licht toestaat voort te vloeien, maar dat ook Licht toestaat binnen te komen; een Hart geboren uit God’s eigen Hart met gevoeligheid voor de Hogere Octaven van Licht, niet louter tot uiterlijke omstandigheden van de menselijke conditie. Het is niet genoeg te zeggen: “Ik vertrouwde voorgaande vrijgaven van Licht en was voorheen gewaar van de Meesters, waarom nu niet?” Die recalcitrante geestgesteldheid doet all het andere te niet.

Wanneer je kiest dogmatisch vast te houden aan zekere valse opvattingen, dan worden zij noodzakelijkerwijs de wet van je wezen, zich bindend aan allerlei oude karmische optekeningen en bijeengegaarde momentums van vorige incarnaties die je niet toestaan je voorbij hetzelfde beperkte begrip te bewegen. Vele studenten van de Opgevaren Meesters die in de uiterlijke Activiteiten geweest zijn sinds de vrijgave van het werk van Saint Germain door Godfre, weten goed hoe deze Wet werkt. Maar zij verkiezen nog steeds hun eigen verstand en ego toe te staan voor hen te vertolken volgens wat zij wensen waar te zijn.

DE OPGEVAREN MEESTERS ZIJN LEVEND EN WEL OP AARDE! En Ik, de Godin der Vrijheid, sta klaar om het te verkondigen! Niet alleen heb Ik een focus door mijn Standbeeld in de Haven van New York, maar ik sta hier ook vanavond in de opper atmosfeer om het Licht van Vrijheid vrij te geven rondom de wereld! Je zult de Vrijheid hebben de juiste keuzen te maken voor je leven, want uiteindelijk wat goed is voor jou is goed voor de planeet en zal helpen de Gouden Eeuw voort te brengen.

De tijd en cyclus voor Amerika om wakker te worden en voor alle Lichtdragers op aarde te ontwaken tot hun eigen God Presentie is nu! Ik heb krachtig gesproken deze avond, maar ik spreek als de unanieme Stem van het gehele Karmisch Bestuur, zodat de gewichtigheid van mijn boodschap op machtige wijze op de aarde gedrukt zal zijn en vooral op het geweten van die Lichtdragers die we uitdagen aan onze oproep gehoor te geven.

Begrijp, geliefde, Ons Medelijden, Onze Liefde en Onze Visie die nodig zijn om deze aanval op Vrijheid te matigen, vloeien ononderbroken voort van de Octaven van Licht. Jullie, als Gechristende Individuen, kunnen en moeten een grote balans houden voor de aarde door jullie aanroepingen tot het Licht. Denk niet dat de Meesters alleen deze balans kunnen houden binnen de wet – het vereist je dagelijkse aanroepingen. We beantwoorden de aanroep wanneer deze is voort gezonden van het aardse octaaf. Wanneer die aanroep afwezig is, mogen we geen vinger uitsteken om tussenbeide te komen.

De Vlam van Genade gaat voort wanneer zelfs één Levensstroom om Genade roept. Wanneer je honderden en duizenden goed getrainde, gevorderde toegewijden hebt roepen om Genade’s Vlam, kun je je slechts de grote verlichting van die last en van het gewicht van duisternis voorstellen. Kwan Yin, de Godin van Genade, is gelijkerwijze dicht bij de hand geweest en zij geeft voortdurend het Licht van haar Hart vrij voor al degenen die om hulp roepen, vooral voor hen die nog steeds gevonden moeten worden in de puinhoop.

Wij weten hoe moeilijk het is alle tijd en ruimte over te steken, meesterschap verwervend door iedere volgende incarnatie op aarde. Verlies daarom niet het zicht op de Grote Overwinning wanneer je eindelijk in staat bent deze te grijpen. Houdt Overwinning binnen je gezichtsveld. Ja, op den duur zal ieder’s Hemelvaart komen. Echter, in feite en in Waarheid voor jou persoonlijk, het behalen van je Overwinning vereist dat je standvastig blijft in het Licht. Treuzel niet. Verlies geen momentum. Sta jezelf niet toe deze incarnatie op zijn beloop te laten, opdat zij niet een andere gecompromitteerde episode wordt in de optekening van je leven in akasha.

Maak dit Leven het gekroonde succes van grote prestatie en meesterschap. Je kunt Zegevierend zijn indien je dat meer verlangt dan al het andere. Je Hemelvaart moet echter het hoogste verlangen zijn, hetgeen de uiterste druk oproept voor het streven voor die Overwinning. Geen race was ooit gewonnen door aan de zijlijn te zitten. Neem deel aan de race naar je Christus-zijn en race snel in de richting van je Overwinning.

      Ik dank jullie.

            De Godin der Vrijheid

 

Openbare toespraken tot de studenten gepresenteerd in “De Stem van de Tempel” zijn voorbereid door de presiderende Meester voor vrijgave in geschreven vorm voor ons tegenwoordig gebruik en voor het nageslacht.

  Dutch translation

Copyright © 2007 De Tempel der Presentie - The Temple of The Presence ®

http://www.TempleofThePresence.org/dutch